Postanowiłem zrobić…

Categories Programowanie

Postanowiłem zrobić #usunkonto, bo jobla można dostać.
Długo się do tego zbierałem, ale ostanie wydarzenia związane wysypem wysrywów #neuropa i czasem #4konserwy, a właściwie zalew debilnych komentarzy, spowodował ostateczne podjęcie tej decyzji. Jestem na wypoku od czasów Blipa (drugie konto). Poznałem sporo ciekawych osób. Wypiłem sporo piwa z fajnymi Mireczkami (pozdro @Krx_S ), dostałem wspaniałego chomiczka od Mireczka @niepoprawny_marzyciel (。◕‿‿◕。)
Niestety to co się ostatnio dzieje, przebrało czarę goryczy. Ten portal przestał w jakikolwiek sposób być opiniotwórczy i rozwijający. Zalew polityki i debilnej wiary w dobroć korporacji już jest nie do zniesienia.

Drugą sprawą jest ogrom ludzi o wąskim myśleniu. Wszelkie informacje nie mieszczące się w gimbazjalnym spojrzeniu są minusowane i zakrzykiwane.
Jeszcze pół roku temu chciałem stworzyć tag z ciekawymi, często dziwnymi informacjami wyszukanymi na reddicie, ale dziś stwierdzam, że nie warto. Ludzie ciekawi świata sami znajdą interesujące informacje, a debile nie zmienią zdania, choćby im państwo/korporacja/partia (niepotrzebne skreślić) nasrała do ryja, to i tak będą łykać, jak polskie modelki w Dubaju.

Na koniec w ramach #gruparatowaniapoziomu wrzucam linki z odtajnionymi dokumentami pochodzącymi z OFICJALNEJ STRONY CIA dot. MK ULTRA oraz tzw. projektu Stargate, czyli programu Remote Viewing – widzenia na odległość.

MK ULTRA wątek na Reddicie: https://reddit.com/r/HighStrangeness/comments/ghijsq/a_large_cache_1800_of_mkultra_files_released_by/

Link do dokumentów: https://archive.org/details/mkultrafiles

Projekt STARGATE:
Wątek na reddicie: https://reddit.com/r/HighStrangeness/comments/ggdakl/stargate_files_a_huge_cache_12000_of_documents/

Dokumenty: https://archive.org/details/stargatefiles

CIA declassified: Extrasensory perception from HighStrangeness

Jeśli interesują Was tego typu tematy, to polecam subreddity, w których (zazwyczaj) odbywa się spokojna dyskusja bez mentalnej gimbazy:

https://www.reddit.com/r/conspiracy/ – nazwa mówi sama za siebie.
https://www.reddit.com/r/HighStrangeness/ – #ufo #paranormalne i inne niewyjaśnione zjawiska.
https://www.reddit.com/r/PastSaturnsRings/ – podobnie jak powyżej.

Pozdrowienia dla Wszystkich, szczególnie z tagu #programowanie! Trzymajcie się tam w tym wypoku!