#pomagajzwykopem #gry #pubg…

Categories Programowanie

#pomagajzwykopem #gry #pubg #pcmasterrace #wykopefekt

Cześć!

Piszę z dosyć nietypową sprawą. Od razu mówię: nie chcę od was żadnego hajsu! W skrócie – córka mojej koleżanki jest śmiertelnie chora no i mieszkańcy mojej wioski zjednoczyli się żeby pomóc w uzbieraniu pieniędzy na lekarstwo – najdroższe lekrastwo świata.
Do zebrania jest niebagatelna kwota 9.5mln PLNów. Więcej szczegółów tutaj: https://www.siepomaga.pl/olga

W jakiś sposób chciałbym pomóc (poza tym co sam wpłaciłem) i pomyślałem, że skoro i tak streamuje sobie hobbystycznie jak gram z kumplami w gierki, to ewentualne dotacje przeznaczę właśnie na tę dziewczynkę.
I teraz taka prośba do was – nie chcę hajsu, atencji, sławy, nie jestem entertejning – nie robie fikołków, kociołków i innego typu show – ale jakbyście mogli to odpalcie chociaż mój stream w karcie w tle, wyciszcie żebym wam nie przeszkadzał itp. Chodzi o to, że większa ilość „oglądających” = większa szansa, że jakiś bogaty amerykaniec to zauważy i sypnie dolarami hehe. Brzmi zabawnie ale 4 lata temu właśnie przypadkowy obywatel USA trafił na mój stream i z dotacji, które raz po raz wysyłał kupiłem dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Gnieźnie rowery miejskie.
(Nawet o tym wpis zrobiłem, a na streamie charytatywnym bardzo pomógł mi #wonziu i jego widzowie, których mi zhostował.)

To uzbieram wpłacę na prowadzoną zbiórkę (podczas streama ofc) ostatniego dnia miesiąca. I będę tak robił co miesiąc.

A jeśli ktoś chce porozmawiać, popatrzeć na gierki to się cieszę, gramy najczęściej we czterech w PUBG,
wszyscy jestesmy into #programowanie i w wieku około 30 – zaznaczam to bo to oznacza, że te gierki są kulturalne – żadnych patostreamów (zazwyczaj, bo czasem mały rage siądzie).

Link do streama: https://www.twitch.tv/domi_tv

Żeby nie robić syfu w przyszłości tworzę tag #domitv, nie będę używał żadnego innego. Pod nim będę wołał kiedy przy odpalaniu streama.

Będę mega wdzięczny za pomoc! Dzięki!