„Dodatek zrobił jakiś…

Categories Programowanie

„Dodatek zrobił jakiś Polaczek z Wykopu. Nienawidzę tego śmiecia. Bym go nie ruchał”…

Jak wiecie napisałem ostatnio rozszerzenie do VSCode. Jest ono przydatne dla programistów, open source I darmowe. Przez 20 lat programowania myślałem o tym, że taki dodatek się przyda i dzięki VSCode mogłem w końcu go napisać.

W ciągu kilku dni rozszerzenie zostało zainstalowane szybko jak F1, ponad 30 razy co bardzo mnie cieszy. Ponieważ oznacza, że chociaż kilku programistom się przyda. A o to mi chodziło, żeby coś takiego udostępnić dla każdego. Żeby każdy mógł lepiej pracować. Obojętnie jakim programistą jest, na przykład stawia strony na WordPressie, Drupalu czy pisze w PHP albo innym języku.

Niestety prawdopodobnie nikt się już więcej o nim nie dowie. A to dlatego, że któryś z użytkowników wykopu postanowił zrobić Heyah, założyć sobie konto na marketplace Visual Studio Code I wystawić mu ocenę 1. Wiecie zapewne jak to działa i teraz to rozszerzenie spadnie że wszystkich listingów jak pingi w godzinach szczytu w UPC.

Co jest dosyć smutne. Dla autora tego komentarza to pewnie fajna zabawa, ale dla mnie to dosyć smutne. Ponieważ to zadziwiające jak ktoś kogo nie znam, komu żadnej krzywdy nie zrobiłem, idzie tak daleko, żeby zniszczyć moje małe dzieło życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W każdym bądź razie autorze komentarza, trochę w nim napisałeś o sobie. Może to miał być manifest, chciałeś, żeby ktoś zwrócił na Ciebie uwagę, zainteresował się Tobą. Twoim cierpieniem. Są zdrowsze sposoby na zwrócenie uwagi. Ale widocznie nie umiesz. Ok w takim razie.

Korzystaj z tego. To jest Twój moment!

https://marketplace.visualstudio.com/items?itemName=tomasz-smykowski.assistant&ssr=false#review-details

#programowanie #angular #dlaprogramistow #dlaprogramistow #programujzwykopem #programista15k